JUST přichází z přírody

Zákazník a host

ZakaznikHost_obrazek.jpg

I v přímém prodeji platí zlaté rčení „náš zákazník, náš pán“. Protože si však jsme vědomi toho, že čeští zákazníci přímý prodej nevnímají tak docela správně, připravili jsme o tomto druhu prodeje samostatnou kapitolu Pravidla prodeje. Neváhejte si ji pročíst. Zjistíte, že získat produkty JUST a Nahrin je ve skutečnosti velmi snadné a příjemné.

Jako naši zákazníci nemůžete pro produkty JUST a Nahrin zajít do obchodu. Vlastně ani není nutné nikam chodit, pokud nechcete. Produkty vám spolu s odborným poradenstvím poskytne poradce. Na stránce Poraďte se a nakupte u našich nejlepších jednoduše najděte někoho ve vašem okolí a kontaktujte ho. Námi proškolený poradce si s vámi domluví schůzku a když se domluvíte na tom, co potřebujete, produkty vám může doručit až domů. Zrovna tak se ale můžete sejít třeba v kavárně.

Pokud se odborný poradce, na kterého jste se obrátili, zapojil do programu HHH+ a pořádá se svými hostitelkami party, velmi pravděpodobně brzy nějakou pozvánku na party obdržíte. Pro společenské povahy je party ideální příležitost, jak spojit příjemné s užitečným. Jak přesně party prodej vlastně funguje si můžete přečíst ve stejnojmenné sekci.

Myslíme také na ty z vás, kteří rádi nakupují přes internet. Možná vás to trochu překvapí, ale i přímý prodej založený na osobním kontaktu může docela dobře fungovat on-line. V roce 2020 jsme spustili systém Online objednávka, díky němuž si můžete katalogové produkty pohodlně koupit přes internet. I v tomto případě budete ve spojení s vaším odborným poradcem. Právě on se postará o to, abyste produkty dostali i s potřebným poradenstvím, které je u produktů s vysokým obsahem přírodních složek důležité. Neváhejte se proto svého odborného poradce na Online objednávku zeptat.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.