JUST přichází z přírody

Poradce a program HHH+

Poradce_ProgramHHH_obrazek_party.png

Kdo je vlastně odborný poradce?
V první řadě je to člověk, který zkrátka miluje produkty JUST a Nahrin, dobře proškolený srdcař, který svým zákazníkům navrhne řešení šité na míru jejich potřebám. Ale samozřejmě se na toto povolání můžeme podívat i z pohledu zákona. Pak je poradce společnosti JUST CS osobou samostatně výdělečně činnou, čili podnikatelem, a náplní jeho práce je nákup produktů od společnosti JUST CS, výhradního distributora pro Česko, a dodává je zákazníkům prostřednictvím přímého prodeje spolu s odborným poradenstvím. Ceny i pravidla spolupráce jsou transparentní. Rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou tvoří odměnu pro poradce, a její výše je samozřejmě závislá na tom, jak se poradci daří.

Staňte se odborným poradcem i vy!
Otevře se vám úplně nová životní oblast, stanete se součástí rodinné firmy, naučíte se rozumět kosmetice, doplňkům stravy, koření a dalším produktům. Budete zastupovat důvěryhodnou společnost dodržující etický kodex, která je členem Asociace osobního prodeje. Bez velké vstupní investice získáte časovou flexibilitu typickou pro podnikání a zajímavý výdělek formou provizí z obratu. Budete mít možnost se vzdělávat a podle svého uvážení řídit vlastní odborný i osobnostní růst. Můžete také obohatit svoji nabídku v rámci hlavního zaměstnání, což je zajímavá příležitost např. pro kosmetičky, maséry nebo třeba výživové poradce.
Zaregistrovat vás může poradce, s nímž jste již v kontaktu, nebo se můžete obrátit přímo na nás – v menu po levé straně použijte kontaktní formulář pod odkazem Zaslat dotaz do společnosti JUST CS.

O všechno ostatní se pak postaráme my. Vybavíme vás Základní kolekcí (kufříkem s vybranými produkty, jejichž hodnota v prodejních cenách činí 8 194 Kč, avšak cena pro nově registrované poradce jsou pouhé 3 000 Kč, tj. 63,4% zvýhodnění) a nabídneme vám účast na našich školeních. To úplně první a nejdůležitější Školení pro nováčky je již v ceně Základní kolekce, v kufříku s kolekcí najdete voucher. S obsahem Základní kolekce vás na tomto školení podrobně seznámíme, vybrali jsme do ní produkty JUST a Nahrin, které jsou na našem trhu nejoblíbenější a v očích zákazníků jsou tak typické právě pro naši společnost. Tak neváhejte a připojte se k nám, těšíme se na spolupráci s vámi!

Kliknutí na obrázek níže otevře nové okno prohlížeče, kde si můžete letáček prohlédnout on-line z obou stran.

Základní kolekce

A co je to program HHH+?

Program Hledej a hýčkej hostitelku PLUS je určen odborným poradcům, kteří absolvovali Školení PARTY – trénink obchodních dovedností. Vybaveni potřebnými znalostmi a zkušenostmi se tak mohou naplno pustit do pořádání party a registrování hostitelek. Samozřejmě od nás získávají potřebnou podporu, jako například motivační produkty. Právě poradci v programu HHH+ reprezentují jednu z osvědčených forem přímého prodeje, jakou party prodej bezpochyby je.

Poradce_ProgramHHH_obrazek_eucasol.jpg
Pro zajímavost pro vás vybíráme několik článků o party:
O party vážně i nevážně
Party aneb tvoříme vlastní příběh
Na party se vždy těšíme
Party: od té mini po větší

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.