JUST přichází z přírody

Party prodej

PartyProdej.jpg

Party je zábavná a úspěšná forma přímého prodeje s dlouhou tradicí v mnoha vyspělých zemích světa. Mají ji rádi třeba v Itálii.

Jedná se o příjemné posezení s přáteli, příbuznými nebo známými, kteří mají v domácím či jiném pohodovém prostředí možnost seznámit se s produkty, vyzkoušet je a případně rovnou objednat. Uspořádat party lze téměř kdekoli, třeba doma, v salónku, zasedací místnosti, fitness studiu, ve škole nebo i venku, když je hezky. Na našich party bývá veselo a často tu vznikají nová přátelství. Zažít prezentaci produktů JUST a Nahrin je úplně snadné – ať již v roli hostitelky nebo hosta.

Odborní poradci dodržují etický kodex, není třeba se obávat nutnosti produkty koupit, účast na party hosty k ničemu nezavazuje. O nejbližších plánovaných party vás může informovat hostitelka zrovna tak jako odborný poradce, který s hostitelkami spolupracuje.

Pro hosta má party prodej spoustu výhod:
• dozví se podrobné informace o produktech v pohodlí domova,
• má možnost se ptát, produkty vyzkoušet nebo ochutnat,
• získá jistotu, že si objednává přesně to, co si vyzkoušel,
• dostane čas na rozmyšlenou a může se poradit s ostatními,
• produkty může vrátit, a to i ty rozbalené.

Láká vás role hostitelky? Chcete party s odborným poradcem pořádat pravidelně? Pak se vám vyplatí vstoupit do Klubu hostitelek s mnoha výhodami.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.