JUST přichází z přírody

Ostatní dotazy

DotazyOstatni_obrazek.jpg

Vidím, že JUST i Nahrin sídlí v krásném prostředí. Pracuji jako poradce, můžu se někdy zajet podívat do těchto švýcarských firem?
Souhlasíme s vámi, obě švýcarské lokality jsou překrásné. Pravidelně tato místa navštěvují naši zaměstnanci. Odborní poradci mají možnost dvakrát v roce po splnění předem stanovených kvalifikačních kritérií Švýcarsko navštívit a podpořit tak úzkou spolupráci mezi námi a zahraničními partnery. Jako poradce máte možnost do sídel společností JUST a Nahrin zavítat díky soutěži, v níž úspěšní absolventi získávají právě účast na zahraničním školení ve Švýcarsku. Prolistujte si náš interní měsíčník Justík nebo se zeptejte poradců ve vaší skupině.

Nedávno naší ulicí projelo auto s logy JUST a Nahrin. To byl někdo z pražské centrály?
Tak to kolem vás projel někdo z našich nejlepších, jimž poskytujeme možnost takto si označit vozy.

Co znamená cedulka „Zde pracujeme s JUSTem“? Jedna taková je na nástěnce v čekárně místního kosmetického salonu.
Některá z kosmetiček, manikérek nebo kadeřnic v tomto kosmetickém salonu je odbornou poradkyní. Znamená to, že vám při poskytování svých služeb může ještě představit produkty JUST a Nahrin. Nestyďte se zeptat, pokud o produkty JUST a Nahrin máte zájem, třeba rovnou nějaký vyzkoušíte.

Poradkyně pro mne zjišťovala nějaké informace a zmínila, že to probere s organizátorkou. Moc tomu nerozumím. Co se organizuje?
Organizátor je odborný poradce, který pečuje o svoji skupinu poradců. Vedení takové skupiny vyžaduje schopnost věci dobře zorganizovat, a tak jsme tuto roli rovnou takto pojmenovali. Pokud vás láká práce poradce, promluvte si o tom s vaším odborným poradcem – on vás může zaregistrovat třeba do svojí skupiny. Jako poradce budete mít příležitost ke kariérnímu růstu a pozice organizátora je jeden z mezníků v životě a práci odborného poradce.

Mohu vás oslovit s prosbou o dobročinný příspěvek?
Doporučujeme vám obrátit se buď přímo na vašeho odborného poradce, který může případný příspěvek věnovat pod vlastní záštitou, nebo na naši Nadaci JUST CS. Odborní poradci jsou napříč celou Českou republikou aktivní a sami pod vlastní záštitou pomáhají lokálním subjektům a lidem, za což jim patří respekt a poděkování, protože vzájemná spolupráce v dané lokalitě je klíčová pro soudržnost a stabilitu.
Nadaci JUST CS naše společnost založila v roce 2015 s cílem pomáhat lidem ve složitých životních situacích. Tato nadace obvykle přispívá rodinám dětí s postižením na terapie nebo zdravotní pomůcky, nebo třeba přispívá maminkám samoživitelkám na obědy pro školou povinné děti. Zřízením nadace jsme všemu dali jasná pravidla. A společnost JUST CS patří pravidelně mezi hlavní přispěvovatele.

Poslední dobou mi dochází inspirace v kuchyni. Poradíte mi nějaké tipy na vaření s kořením Nahrin?
Jistě, řešení je přímo na tomto webu! V sekci Rady a tipy průběžně doplňujeme samostatnou kategorii Recepty. Pokud máte raději starou dobrou papírovou kuchařku, vydali jsme naši vlastní. Jmenuje se Vaříme s Nahrinem.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.