JUST přichází z přírody

Pracujte na centrále

Zajímáte se o zdravý životní styl? Toužíte po zajímavé práci? Způsobů, jak se stát jedním z nás, je hned několik. Kromě průběžně aktualizovaných nabídek zaměstnání na různé typy úvazku na této stránce naleznete také stručnou charakteristiku toho, co zaměstnání v JUSTu přináší.

 Skupina.jpg

Staňte se jedním z nás! 

Z původně maličké rodinné firmy jsme se rozrostli do společnosti čítající více než 50 zaměstnanců, kteří společnými silami v pražské centrále pečují o více než 7 000 aktivních odborných poradců. Nové kolegy hledáme zejména proto, že chceme pro čím dál početnější síť poradců poskytovat spolehlivý servis - komunikovat osobně. A také chceme jít s dobou a díky novým kolegům se seznamovat s novými trendy a technologiemi. Naše jednotlivá oddělení tak mnohdy čerpají ze synergie zkušeností těch, kteří jsou s JUSTem od samého začátku v roce 1992, a těch, kdo reprezentují další generaci.

Zaměstnání ve společnosti JUST CS je možné po domluvě upravit na různé typy úvazků/smluv. V sezóně dáváme prostor i dočasným posilám formou brigády, díky čemuž studenti mohou získat první zkušenosti přímo z praxe. Naše centrála v pražské Hostivaři poskytuje příjemné zázemí, je v úzkém kontaktu s přilehlým skladem a je dobře dostupná pražskou hromadnou dopravou (vlak, tram, bus), k dispozici je i vlastní parkoviště. Součástí každé naší nabídky zaměstnání je pozvánka do příjemného kolektivu, stabilní společnosti, do zaměstnání se zajímavým ohodnocením a benefity, jako jsou stravenky, MultiSport karta, očkování proti chřipce, sociální fond (příspěvky na kulturu), nadstandardní rozvoj zaměstnanců (mj. on-line vzdělávání Seduo.cz, jazykové kurzy), zaměstnanecké akce a výlety včetně návštěvy výrobních závodů ve Švýcarsku.

       

Volné pracovní pozice:

Momentálně nehledáme nové kolegy, jakmile se tak stane, podrobnosti naleznete právě zde.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.