JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Buďte odborným poradcem

Otevře se vám úplně nová životní oblast, stanete se součástí rodinné firmy, naučíte se rozumět kosmetice, doplňkům stravy, koření a dalším produktům. Budete zastupovat důvěryhodnou společnost dodržující Etický kodex, která je členem Asociace osobního prodeje. Bez velké vstupní investice získáte časovou flexibilitu typickou pro podnikání a zajímavý výdělek formou provizí z obratu. Budete mít možnost se vzdělávat a podle svého uvážení řídit vlastní odborný i osobnostní růst.

Nabízené produkty JUST a Nahrin už mají i u nás dlouhou tradici a statisíce spokojených zákazníků. Pro více informací kontaktujte svého poradce nebo navštivte stránku s kontakty.

Co je to přímý prodej?
Osobní kontakt přímo se zákazníkem je výhradním způsobem distribuce produktů JUST a Nahrin, při němž má vyškolený poradce možnost představit filozofii společnosti, produkty a zajistit dlouhodobou spokojenost zákazníka naplněním jeho individuálních potřeb.

Party prodej
Party je příjemné posezení s poradcem firmy JUST CS, který zákazníkům bezplatně poskytne poradenství a v pohodlí domova hostitelky či na jiném dohodnutém místě je seriózně seznámí s produkty. Skvělá příležitost pozvat přátele a zprostředkovat jim možnost dozvědět se více o zdraví a kráse. Party představuje vhodnou příležitost produkty nezávazně vyzkoušet a ochutnat. Poradce zákazníkovi vždy poskytne odborné informace a zodpoví veškeré dotazy.