JUST přichází z přírody

Jak si objednat

Jak_si_objednat_zbozi_obrazek.jpg

Švýcarské produkty JUST a Nahrin, které na tuzemském trhu zastupuje výhradně společnost JUST CS, je možné získat pouze prostřednictvím přímého prodeje. To je moderní forma osobního kontaktu se zákazníkem. Spolu s produkty zákazník získává také odborné poradenství a má možnost s proškoleným poradcem konzultovat vše, co jej zajímá.

Osobní prodej
Pokud jste doposud s žádným odborným poradcem společnosti JUST CS nebyli v kontaktu, můžete vyhledat některého v blízkosti vašeho bydliště nebo zaměstnání prostřednictvím interaktivní mapy v sekci Poraďte se a nakupte u našich nejlepších, kde naleznete kontakty na ty nejúspěšnější odborné poradce reprezentující společnost JUST CS. Jednoduše kontaktujte vybraného poradce, on se vám ozve – domluvíte se, co byste potřebovali probrat a kdy se můžete sejít.

Party prodej
Další možností, jak se s produkty JUST a Nahrin můžete seznámit a zakoupit je, je zúčastnit se party, na kterou vás pozve hostitelka. Party je zábavná a úspěšná forma přímého prodeje s dlouhou tradicí v mnoha vyspělých zemích světa. Mají ji rádi třeba v Itálii. Jedná se o příjemné posezení s přáteli, příbuznými nebo známými, kteří mají v domácím či jiném pohodovém prostředí možnost seznámit se s produkty, vyzkoušet je a případně rovnou objednat. Odborní poradci dodržují etický kodex, není třeba se obávat nutnosti produkty koupit, účast na party hosty k ničemu nezavazuje. O nejbližších plánovaných party vás může informovat hostitelka zrovna tak jako odborný poradce, který s hostitelkami spolupracuje.

Záruka kvality
Nákup produktů JUST a Nahrin přímo od odborných poradců společnosti JUST CS umožňuje zákazníkům garantovat vysokou kvalitu produktů v originálním balení a také možnost bezplatné reklamace.

Online objednávka
Pokud upřednostňujete nákup on-line, tak i ten v přímém prodeji dobře funguje. Uživatelsky příjemné prostředí systému Online objednávka umožňuje nákup katalogových produktů. Zeptejte se na Online objednávku svého odborného poradce. Vaše vzájemná spolupráce by tak mohla být plynulejší. Díky Online objednávce lze katalogové produkty objednávat třeba i pozdě večer nebo v době, kdy je váš odborný poradce třeba na dovolené.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.