JUST přichází z přírody

Dotazy k produktům

DotazyProdukty_obrazek.jpg

Chci si znovu koupit oblíbený výrobek, ale už jej nemáte na webu. Proč?
Na našem webu jsou k dispozici informace k produktům ve stálé katalogové nabídce. Kromě té průběžně obměňujeme tzv. Mimořádnou nabídku, což jsou produkty, které nejsou na trhu celý rok, anebo Sezonní nabídku. Některé produkty totiž ve Švýcarsku vyrábějí pouze tehdy, když je k dispozici klíčová surovina. Pokud jste hledaný produkt nenašli, tak zrovna není v prodeji. Zkuste se zeptat svého odborného poradce, třeba bude mít produkt ještě ve vlastní zásobě nebo zjistí, zda a kdy bychom jej do nabídky zase zařadili. Mimořádnou nabídku aktualizujeme vždy k 15. dni v měsíci. Pokud začátek Mimořádné  nabídky připadá na víkend či svátek, nabídku spouštíme v pracovní den před tímto datem.

Mám doma krém, po kterém se mi udělala vyrážka. Asi alergie. Mohu krém vrátit, i když už je otevřený?
Samozřejmě, to se může stát. V případě, že vám některá ze složek produktu nedělá dobře (i v řadě přírodních složek jsou potenciální alergeny), obraťte se přímo na odborného poradce, který vám produkt zprostředkoval. Ten přijme i rozbalený produkt zpět, vrátí vám peníze a reklamaci s námi vyřídí.

Můj známý se namazal krémem, který mi vůní něco připomíná. Nestihla jsem se ho zeptat. Asi jsme takový krém kdysi měli doma. Ale nemůžu si vzpomenout na název. Poradíte mi?
Jistě, zkuste se nejdříve podívat do rejstříku produktů, jestli vám tam třeba něco bude povědomé. Kdyby ne, určitě vám poradí také odborný poradce, který produkty bezpečně pozná i podle vůně.

Jak často uvádíte na trh novinky?
Obvykle třikrát do roka. Snažíme se vybírat zajímavé produkty od obou našich švýcarských partnerů. A když je to možné, nové produkty vybíráme i s ohledem na ohlasy od vás a poradců.

Babička nedávno vychvalovala nějakou „jednatřicítku“ od JUSTu. Co to je?
To bude legendární Olej z 31 léčivých bylin, první produkt v Československu vůbec. Schválně se babičky zeptejte, proč se tomuto produktu občas říká „perla JUSTu“.

Moc se mi líbí vaše katalogy, kde se dá sehnat aktuální vydání?
To rádi slyšíme. Aktuální tištěné vydání vám může věnovat váš odborný poradce. Nebo si jej můžete kdykoliv prolistovat on-line.

Chci se dozvědět více o složení kosmetiky a potravin, kde najdu úplné složení vašich produktů?
Úplné znění obsažených složek v produktech najdete přímo tady na našich stránkách, stačí si zobrazit stránku konkrétního produktu. U kosmetiky JUST je složení deklarováno jako INCI, tam jsme hvězdičkou označili potenciální alergeny. U potravin a doplňků stravy Nahrin je úplné složení vypsané v obrázku s tabulkou výživových hodnot. Alergeny jsou v tomto případě vyznačeny tučným písmem. Váš odborný poradce vám případně pomůže najít alternativu k produktu, který kvůli alergii nemůžeme používat.

Máme doma batole, tak se chceme zeptat: jsou produkty JUST a Nahrin vhodné i pro něj, když obsahují přírodní složky?
V tomto případě vám doporučujeme konzultovat konkrétní produkty přímo s odborným poradcem. Některé produkty jsou certifikovány i pro péči o děti, jako například Lamelloderm krém. Ale většina produktů je vhodná pro děti až od věku 3 let nebo ještě starší. Naši odborní poradci jsou v této oblasti proškoleni a jsou schopni pro vaše potomky najít vhodné produkty.

Pravidelně si kupuji éterické oleje, mám i váš difuzér a aromavisačky. Proč tyto doplňky nemáte také na webu nebo v katalogu?
Doplňkový sortiment poměrně často měníme a poradcům ho průběžně nabízíme podle našich možností a okolností (např. během sezony). Některé doplňky objednáváme přímo ve Švýcarsku a jsme závislí na jejich skladových zásobách. A některé reklamní předměty pořizujeme s cílem zahrnout je do dalších nabídek poradcům. A proto je dobré se spojit přímo s odborným poradcem, který je zárukou aktuálních informací o dostupnosti doplňkového sortimentu.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.