JUST přichází z přírody

Dotazy k prodeji

DotazyProdej_obrazek.jpg

Jak si můžu koupit produkty JUST a Nahrin?
Produkty našich švýcarských partnerů JUST a Nahrin v Česku získáte jedině od nás, jsme výhradní tuzemský distributor. Produkty nabízíme přes přímý prodej, musíte se tedy obrátit na některého z našich odborných poradců. Pokud zatím nejste ve spojení z žádným odborným poradcem, navštivte stránku Poraďte se a nakupte u našich nejlepších.

Je nutné kvůli nákupu produktů jít na party?
Nemusíte se účastnit party, pokud vám to nevyhovuje. Vždycky je tu možnost sejít se pouze s odborným poradcem. Nestyďte se mu říct, jaký způsob spolupráce vám vyhovuje, jistě vám vyjde vstříc.

Chci si produkty objednat on-line, jde to?
Na letošní léto pro vás tuto možnost připravujeme, zeptejte se svého odborného poradce. 

Poradce mi chce prodat produkty za jiné ceny, než jaké vidím u vás na webu. Je to v pořádku?
To v pořádku rozhodně není. Prosíme, v takovém případě se ozvěte přímo nám do společnosti JUST CS přes kontaktní formulář, který najdete v menu vlevo. Spojíme se s poradcem a domluvíme se s ním na dodržování pravidel.

Mohu po stěhování začít produkty kupovat od jiného poradce než doposud?
Jistě, pokud se stěhujete daleko a původní poradce by s vámi složitě řešil schůzky a předávání produktů, můžete se kdykoliv obrátit na jiného. Zvažte však, jestli by se přeci jen nenašlo nějaké řešení, jak zůstat v kontaktu s původním poradcem, ten zejména při delší spolupráci už zná vaše potřeby.

Přemýšlím nad tím stát se poradcem, ale nevím jistě, kolik tomu mohu věnovat času a jestli vlastně dokážu lidem něco nabízet (docela se stydím). Má smysl to zkoušet?
Určitě má. Dejte věcem volný průběh a otevřete se tomu, co vám vstupní školení dají. Množství času, které práci věnujete, záleží čistě na vás. Na našich školeních vám pomůžeme zbavit se ostychu a naučit se komunikovat se zákazníky. Nebojte se a zkuste to. I kdyby to nevyšlo, pořád si alespoň budete moci koupit naše produkty za výhodnější ceny pro sebe a své blízké.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.