JUST přichází z přírody

Jarní novinky Nahrin

Jarní novinky Nahrin
09. březen 2023

Na březen jsme pro vás přichystali novinky z dílny švýcarského výrobce Nahrin.

Tentokrát vás potěšíme doplňky stravy, které přispějí k celkové pohodě – krásné pleti i pohybovému komfortu.

Amaro je hořký nápoj pro podpůrnou péči při potížích s pohybem. Obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z pětice osvědčených rostlin – vrby, harpagofytu, břízy, jalovce a kopřivy –, jejichž účinné složky přispívají k pohybovému komfortu zejména tím, že dovedou mírnit nepříjemné projevy, které přináší postupné stárnutí, ale třeba i sport a fyzická námaha.
Balení o objemu 500 ml je v běžném prodeji od pátku 10. března 2023 pod kódem 5460 za cenu 1 300 Kč. Podrobnosti o tomto báječném produktu najdete na jeho vlastní stránce, která patří do kategorie Pohybový aparát a masáže.

Kolagen komplex má formu sypkého instantního nápoje bohatého na složky podporující zachování mladistvého vzhledu. Mezi tyto látky patří zejména kolagenový hydrolyzát typu I a III, který má výbornou biologickou dostupnost, ale také extrakt z včelníku moldavského, kyselina hyaluronová a takzvané vitaminy krásy C, biotin a niacin.
Balení obsahující 300 g je v běžném prodeji od pátku 10. března 2023 pod kódem 6022 za cenu 1 995 Kč. Podrobnosti o tomto produktu najdete na jemu věnované stránce, která patří do kategorie Péče o pleť.

Neváhejte se obracet na své odborné poradce, rádi vás s novinkami seznámí blíže.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.