JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Jak si objednat zboží

Těší nás, že se zajímáte o produkty JUST a Nahrin. Pokud byste si chtěli objednat některé naše produkty, stačí si najít poradce blízko vašeho bydliště, nebo nás kontaktovat prostřednictvím naší bezplatné linky a my Vám poskytneme kontakt na nejbližšího poradce, se kterým si můžete domluvit schůzku. 

Naše produkty lze zakoupit pouze prostřednictvím přímého prodeje, což je moderní forma osobního kontaktu se zákazníkem. Úkolem poradce je informovat zákazníka o použití a vlastnostech nabízeného výrobku.

 Povolené formy prodeje:

  • osobní prodej,
  • party systém,
  • při své práci nabízí jako poradce výrobky JUST a Nahrin (kosmetika, pedikúra, rehabilitace, ordinace, kadeřnictví aj.),
  • pro svou potřebu. 

Proč lze zakoupit produkty pouze přímým prodejem? 

Přímý prodej se nejčastěji odehrává doma u zákazníka, u něho na pracovišti či na předem dohodnutém místě. Zákazník má tak možnost produkt si vyzkoušet, prohlédnout a obdržet informace o jeho vlastnostech, účincích a použití. Po prodeji zůstává poradce se svými zákazníky ve stálém kontaktu a poskytuje jim například informace o aktuálních novinkách, akcích, pomáhá zákazníkovi s případnou reklamací, atd.

Optimized-_CH10832 (2).jpg

Přímý prodej pokládáme za nejlepší možnost prodeje našich výrobků, jelikož poradenství považujeme za přidanou hodnotu, neboť je třeba zákazníkovi podat informace o našich produktech a jejich účincích, poradit mu při výběru produktů v souladu s jeho osobními potřebami, popřípadě mu i doporučit doplňkové produkty.

Produkty JUST a Nahrin jsou distribuovány výhradně prostřednictvím proškolených poradců společnosti JUST CS spol. s r.o. Společnost JUST CS garantuje originalitu a vysokou kvalitu produktů zakoupených pouze u proškolených poradců JUST CS a nemůže zodpovídat za originalitu a kvalitu produktů zakoupených z jiných zdrojů.