JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Jak mohu začít?

Pokud se rozhodnete stát se naším poradcem, neváhejte, učiňte první krok a kontaktujte některého z našich poradců, popřípadě vzneste svůj dotaz pomocí formuláře "Zeptejte se nás" a my vám s výběrem vašeho poradce pomůžeme. 
 
Jako registrovanému poradci Vám společnost JUST umožní vstup na různá školení, pomocí kterých získáte potřebné informace o produktech a prodeji, popřípadě školení, která zvýší Vaši vzdělanost v oboru přímého prodeje.


Po registraci u vybraného poradce obdržíte tzv. Základní kolekci, jejíž hodnota v prodejních cenách činí 6 532 Kč, ale cena pro nově registrované poradce je 2 500 Kč.Základní kolekce obsahuje nejprodávanější výrobky napříč sortimentem JUST a Nahrin (například velmi známá Vivi Aloe, Tymiánový krém, Eucasol nebo Bodlákový olej) a Manuál o produktech. Základní kolekce Vám umožní poznat naše výrobky, jejich kvalitu, konzistenci, vůni a chuť. Stane se Vaším nezbytným pomocníkem při Vašich prvních prezentacích (party).

Jednou z položek je i vstupenka na jednodenní školení nových poradců, kde se podrobněji seznámíte se všemi produkty, které obsahuje tato kolekce.