JUST přichází z přírody

Zelený Nahrin

Zelený Nahrin
23. říjen 2020

Ano, v titulku odkazujeme hlavně na nové logo švýcarského výrobce, ale není to pouze identita, v čem je společnost Nahrin AG nakloněna přírodě.

Zelená komunikace
Produkty Nahrin letos slaví 25 let na našem trhu. Shodou okolností se právě letos tato společnost rozhodla vytvořit nové pojetí svojí identity v očích zákazníků i poradců. Nejen logo, ale i celková koncepce je čistší, přehlednější a srozumitelnější, protože dává vyniknout klíčovým prvkům, mezi které patří zejména přírodní ingredience, zdravý životní styl, čerstvé suroviny. Oddělení, které ve švýcarském Nahrinu pečuje o „brand“, čili značku a její vnímání na trhu, například sjednotilo způsob, jakým jsou témata spjatá s výživou a kuchyní zobrazená. Často se tak v jejich komunikaci setkáme s profesionálními fotografiemi hotových pokrmů, které vznikly za použití kvalitních surovin a kuchyňské řady produktů Nahrin. Důraz je kladen také na poskytování vyčerpávajících informací o produktech na webu www.nahrin.ch. Pokud se podíváte například na koření nebo doplňky stravy, můžete si prohlédnout minigalerii, v níž jsou i ukázky skutečné podoby kapslí, tablet či prášku - jeden příklad: ArtiFit Caps Plus - hned pod obrázkem balení je miniatura s ukázkou kapslí.

Zelený přístup
Společnost Nahrin AG pamatuje také na přírodu a usiluje o udržitelnost. A to nesouvisí pouze s používáním obalových materiálů, které lze recyklovat, ale třeba i s používáním lokálních surovin (např. švýcarského řepkového oleje místo dováženého palmového oleje) nebo surovin, které jejich dodavatelé vytvářejí s ohledem na životní prostředí. Nahrin v souladu s certifikátem ISO 9001 přistupuje zodpovědně k prostředí například tím, že získává teplo z geotermálních vrtů nebo energii díky solárním modulům umístěným na střechách - prohlédněte si je na videu z ptačí perspektivy! Mezi další aktivity zaměřené na šetření zdrojů i přírody pak patří například třídění odpadu, rekuperace tepla nebo používání úsporného LED osvětlení.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.