JUST přichází z přírody

V jednoduchosti (úklidu) je krása (2. díl)

V jednoduchosti (úklidu) je krása (2. díl)
11. prosinec 2019

Do příprav na advent a svátky patří jednoznačně úklid domácnosti. Ten má pro mnohé pověst strašáka, a přitom se není čeho bát.

Jakou vůni si spojujete s čistotou? My třeba tu citronovou. Jednak s použitím Citronového oleje 10 ml můžete snadno odstranit lepkavé nečistoty z povrchů (nebo třeba zbytky samolepek na dveřích ledničky), a pak tento olej je vynikající jako pohlcovač pachu v lednici – stačí nakapat pár kapek do misky s jedlou sodou a misku vložit do lednice. Jako pohlcovač pachu funguje také čerstvě namletá káva, která do sebe rychle natáhne všechny nežádoucí pachy. Obě možnosti rychle vyřeší například pozůstatky vůně klobás v lednici, kam potřebujete uložit dort, a nechcete, aby přejal aroma uzenin.

Citronově voní také Univerzální čistič NR 500 ml, s jehož pomocí uklidíte doslova celou domácnost. Je šetrný k vašim rukám i přírodě. A protože se jedná o koncentrát, dlouho vydrží.

TIP: Zkusili jste nakapat některý z našich éterických olejů na filtr ve vysavači? Příjemná vůně se pak při luxování rozline po celé domácnosti. A třeba takový Levandulový olej 10 ml můžete nakapat na papírovou aromavisačku umístěnou do šatníku, který tím získá decentní a elegantní vůni.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.