JUST přichází z přírody

Štěstí přeje připraveným

Štěstí přeje připraveným
18. březen 2019

Paní Věra Hovorková Kuželová se společností JUST CS spolupracuje již od května 1995. Aktivně se účastní školení a seminářů pro poradce. O dojmy z jednoho takového školení se s námi rozhodla podělit.

Už vloni na podzim přišla moje kamarádka a kolegyně Iva Albertová, která v JUSTu působí od ledna 2008, se skvělým nápadem sejít se a přijít po Vánocích na jiné myšlenky. Příležitost se naskytla hned letos v lednu, a tou bylo ostravské Školení pro pokročilé. Pro nás z východních Čech (Jilemnice a okolí) je to sice trochu z ruky, ale nevadí. Rozhodly jsme se jet vlakem a už při cestě tam jsme se v počtu deseti dam ujistily, že nás čekají tři opravdu veselé dny. Navoněny JUSTem jsme se seznámily s průvodčím i ostatními cestujícími. 

V Ostravě jsme byly překvapené, jak bylo vše perfektně zorganizované včetně samotných přednášek i skvěle připravených školitelek. Jsem s JUSTem téměř od jeho začátku, a přesto jsem nasbírala další cenné zkušenosti. A proto doporučuji zopakování si účasti na tomto školení všem poradcům, kteří si myslí, že už je nemůže nic překvapit. Společenský večer na závěr neměl chybu a vytančily jsme se parádně. Ve volném čase jsme dokonce mohly i na chvilku využít hotelové fitness a naproti v parku provětrat mozek při krátké procházce.

Domů jsme se vracely s hlavou plnou plánů a nápadů, co a jak teď uděláme, co použijeme na party!

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.