JUST přichází z přírody

Společně: Pěkně od podlahy

Společně: Pěkně od podlahy
05. duben 2022

Litujeme, tato kolekce je vyprodána. Podívejte se, co je u nás nového.Citronově žlutá a po citronech vonící kolekce pro snadný jarní úklid je tu!


Tato kolekce je praktická – uklidíte s ní celou domácnost raz dva – a navíc má velmi optimistickou a svěží vůni. Radost má i příroda, protože čisticí prostředky JUST jsou biologicky odbouratelné.

Citronový olej 10 ml a Univerzální čistič NR jistě nemusíme představovat, jelikož patří do stálé katalogové nabídky. Čistič však přinášíme v této kolekci hned ve dvojnásobném jubilejním balení. Švýcarský partner JUST nás podporuje v letošních oslavách 30 let JUSTu v Česku a na Slovensku. Jubilejní produkty, jako je Univerzální čistič NR 1 000 ml v této kolekci, jsou opatřeny naším výročním logem a přinášejí více objemu, užitku i radosti.

Zajímavou součástí této kolekce je Univerzální odstraňovač skvrn 75 ml, který běžně není na našem trhu k dispozici. Ocení jej rodiče malých dětí, lidé na cestách a všichni, kdo vědí, že boj s fleky a skvrnami musí být hlavně rychlý a účinný. Tento odstraňovač skvrn je vhodný na všechny typy textilií a má dávkovací aplikátor.

Kolekce Společně: Pěkně od podlahy je i s prospektem a dárkem v podobě hadříku z mikrovlákna v prodeji od 5. dubna 2022 pod kódem 7244 za cenu 1 155 Kč.

Podrobnosti pro vás má váš odborný poradce.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.