JUST přichází z přírody

Sedm tipů, jak si zpříjemnit konec prázdnin

Sedm tipů, jak si zpříjemnit konec prázdnin
30. srpen 2018

Znáte ten pocit, kdy si ještě užíváte sluníčka a volna, ale někde vzadu v hlavě už hlodá vědomí, že prázdniny končí? Zkuste letos „syndrom konce léta“ překonat a vychutnat si tento čas na plné obrátky. K tomu se dozvíte dobré důvody, proč se těšit na nový začátek.

Vytvořte fotostory
Shromážděte fotky z léta a věnujte čas prohlížení, třídění, vzpomínání... Zároveň můžete vytvořit fotoalbum, přidat popisky a upomínkové předměty, jako jsou třeba vstupenky. K takovému dílu se určitě budete rádi vracet.

Sportujte venku
Výlet na kole, běh, badminton, jóga... Plno aktivit se dá provádět venku, s nulovými náklady a dávkou vitaminu D jako bonus.

Objevte kouzlo vinic
Přes léto spousta vinařství otevírá své sklepy. Můžete se dozvědět zajímavosti o pěstování vinné révy, výrobě vína, ochutnat krajové speciality, poslechnout si cimbálovou muziku a degustovat... V září se pak rozjíždějí oblíbená vinobraní.

Zorganizujte zábavu
Škola či práce vás nenaplňuje šťastnými představami? Podnikněte se spolužáky nebo kolegy příjemnou akci. Může to být garden party, výprava do přírody či beach volejbalový turnaj.

Naplánujte cestu
Po prázdninové sezoně jsou pobyty levnější. Navíc vás čeká více klidu a méně horka.

Zakonzervujte si léto
Vůně a chutě jsou velice silné smysly, které dokážou přivolat vzpomínky během pár vteřin. Uchovejte je v mrazáku nebo sušením a pochutnejte si.

Změna je život
Začátek nového s sebou nese čerstvý vítr a vzrušení. S každým koncem něco začíná. Nalaďte se i v tomto období na pozitivní vibrace. Věříme, že váš letošní podzim bude barevný a krásný.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.