JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Používáte Bakteriostatický gel na ruce?

Používáte Bakteriostatický gel na ruce?
10. květen 2019

Léto se blíží a s ním i období kluzkých madel v hromadné dopravě, ulepených nákupních košíků, „tojtojek“ na koncertech pod širým nebem, suchých záchodů v kempech a kratochvílí na dětských pískovištích.

Samozřejmě, že léto je krásné roční období. Pod slunečními paprsky svět vypadá tak nějak lépe. Pořád je co dělat, lidé se baví ve městech anebo vyrazí na vandr. Trocha špíny ještě nikoho nezabila, řeklo by se lakonicky nad kopečkem zmrzliny. Jenže opak je pravdou.

Městská špína nemá díky koncentraci většího množství lidí s tou venkovskou již příliš společného. Místo hlíny, sena a slepičinců se v městské dopravě setkáme spíše se žloutenkou (virové onemocnění jater, tzv. nemoc špinavých rukou), salmonelózou (bakteriální průjmové onemocnění) nebo bakterií E. coli. Zajímavé jsou také peníze, které putují napříč kapsami a peněženkami různých lidí tak dlouho, až s sebou kromě své hodnoty nesou také zbytky jídla, slin a pasažéry, kteří způsobují různé nemoci.

Bakteriostatický gel na ruce JUST 
Bakteriostatický gel na ruce 250 ml.
Všude tam, kde není k dispozici voda na umytí rukou, člověk může nad vším mávnout rukou a zariskovat. Nebo si prozíravě pořídit Bakteriostatický gel na ruce 250 ml, který vodu zkrátka nepotřebuje. Pro klid v duši postačí důkladně rozetřít malé množství gelu na rukou a nechat jej zaschnout. Gel můžete mít vždy po ruce díky Cestovní lahvičce JUST. Výsledkem je pocit čistoty, hebká pokožka bez pocitu lepení a decentní vůně pomerančelipového květu. Příjemné řešení za pouhých 330 Kč, díky kterému si můžete léto užívat bez obav.

Kontaktujte svého poradce a získejte tento produkt.