JUST přichází z přírody

O party vážně i nevážně

O party vážně i nevážně
10. duben 2019

Přinášíme vám rozhovor s poradkyní Michaelou Raszkovou, poradkyní JUST CS. Povídali jsme si o party. Vážně i nevážně.

Jak se na party připravujete?

Asi týden předem. S hostitelkou si promyslíme, které produkty budou nejvhodnější. Možná se někomu může zdát týden jako zbytečně dlouhá doba, ale potřebuji mít jistotu, že mám všechny potřebné produkty připravené. Zopakuji si nejdůležitější informace o výrobcích, v bodech si je sepíši. A v hlavě si přehraji scénář, jak všechny přivítám, čím začneme, jak bude party probíhat i to, jak jí zakončíme. Samozřejmě jde o plán a velmi záleží na dané „partě“, jak se vše bude vyvíjet.

Vyzkoušela jste si sama někdy roli hostitelky?

Z minulosti jsem věděla, jak taková party probíhá, protože jsem se několikrát mohla účastnit party, kterou organizovala jiná poradkyně. Dokonce jsem byla i sama hostitelkou. I přes počáteční nervozitu z neznáma se party povedla, bylo to velmi příjemné. Navázala jsem na tu prvotní zkušenost mnohokrát, potkala se s velkou řádkou hostitelek a společně jsme přichystaly mnoho setkání, která se vydařila, hosté se dozvěděli o aktuálních produktech a občas si i zdřímli .-)

Vzpomenete si na nějakou úsměvnou záležitost z loňských party?

Jeden host usnul. Na školení ESENCE JUSTu nám poradkyně ukázala jednoduchý tip: kápnout olejíček na papírový kapesník, pohodlně hosty usadit, pustit příjemnou hudbu a kapesník dát na obličej. Nechala jsem hosty inhalovat Antistress Activator a mezitím povídala o výhodách tohoto olejíčku. Za chvíli jsme všichni slyšeli chrápání. Bylo vidět, že olej zafungoval.

Jaké produkty nabízíte v dubnu?

Nabízím Artyčokový aperitiv, AffilineMinci plus jako očista těla.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.