JUST přichází z přírody

Newsletter Klubu hostitelek

Newsletter Klubu hostitelek
14. srpen 2020

Hostitelka je pravá ruka poradce, nepostradatelná při pořádání party. Stará se o to, aby setkání poradce s hosty proběhlo v příjemné atmosféře. Party jako forma přímého prodeje často probíhá v neformálním duchu, všichni zúčastnění stráví společný čas při drobném občerstvení a seznámí se s produkty JUST a Nahrin. Hostitelce za každou úspěšnou party náleží odměna, a to nějaký z produktů JUST a Nahrin.

Klub hostitelek je tu pro ty, které mají zájem o výhody navíc, např. exkluzivní dárek – kvalitní produkt, který nelze jinak získat, protože obvykle není v běžné nabídce. Členství v klubu není spojeno s žádnými závazky. Více informací vám poskytne váš poradce.

Vážení zákazníci, milé hostitelky,
vzhledem k nařízení vlády jsme byli nuceni s platností až do odvolání dočasně pozastavit aktivity v Klubu hostitelek. Ty jsou od 1. 6. 2020 opět spuštěny. Letní newsletter pro vás právě připravujeme.

V období červenec-srpen je exkluzivním dárkem 250g balení produktu, který znáte z naší stálé nabídky jako 500g balení - Sůl pro koupel nohou. Těšit se můžete na exkluzivní dárek pro období září-říjen v podobě výjimečné směsi éterických olejů Olej zimní večer 10 ml. V případě zájmu o informace o Klubu hostitelek nebo o exkluzivním dárku se obraťte na svého odborného poradce.