JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Letní novinky v sortimentu Nahrin

Letní novinky v sortimentu Nahrin
15. červen 2017

PYLOVÝ SIRUP

 

Zdroj energie na bázi květního pylu (podíl pylu 25 %), medu a extraktu z pšeničných klíčků. Je velmi vhodný pro sportovce, děti, studenty, alergiky, rekonvalescenty, těhotné ženy a starší lidi.

Doporučené denní dávkování: 3× denně 1 lžíci, odpovídá 25 ml/denně. Před použitím řádně protřepat.

Složení: sladidlo škrobový sirup, voda, květní med 15 %, květní pyl, extrakt z květního pylu (podíl pylu 25 %), extrakt z pšeničných klíčků 3 %, sladový extrakt, přírodní medové aroma, konzervační prostředek (sorban draselný)

Obsah: 500 ml
Cena: 1 130 Kč

V běžném prodeji od 5. července 2017.

  

HARMONY CAPS

Doplněk stravy, kapsle s L-tryptofanem, levandulí, meduňkou, hlohem, rozchodnicí, hořčíkem a vitaminy B2, B3 a B6. Kombinace účinných látek pro uklidnění, uvolnění a harmonii. Vhodné pro ženy v menopauze.

Doporučujeme zařadit do jídelníčku:
• při fyzické a psychické zátěži,
• při výkyvech nálad, při špatném spánku.

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně pokud možno při jídle (1–0–2) (60 kapslí = 20 dní)

Upozornění: Pokud současně užíváte antidepresiva, je třeba užívání produktu vždy konzultovat s lékařem. L-tryptofan může způsobovat malátnost.

Složení: materiál kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), L-tryptofan, oxid hořečnatý, prášek z levandule (Lavandula angustifolia, květy), ovesná mouka (Avena sativa, zrno), kukuřičný škrob, meduňkový extrakt (Melissa officinalis, listy), extrakt z hlohu (Crataegus monogyna, Crataegus laevigata, listy a květy), extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea, kořen), protispékavá látka (oxid křemičitý), niacin (vitamin B3), vitamin B2, vitamin B6

Obsah: 25 g (cca 60 kapslí)
Cena: 610 Kč

V běžném prodeji od 16. června 2017.

ISO-TEA LEMON V SÁČKU

Isotonický iontový nápoj s příjemnou citronovou chutí v praktickém balení pro 1 sportovní lahev. Velmi rychle doplní ztracené minerální látky a energii, např. při fyzické námaze, sportu a nadměrném pocení. Pocení je proces, který probíhá nepřetržitě, nejen při vysoké horečce nebo u sportovců. Oceníte zejména při sportu, turistice, na dovolené. Vhodný je i pro školáky, studenty, pracující a seniory. Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Příprava: Obsah sáčku rozpustíte v 7 dl studené nebo teplé vody.
Složení: cukr (sacharóza), maltodextrin, fruktóza, glukóza, minerální látky (citronan sodný, hydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý, jedlá sůl), extrakt z černého čaje 3,5 %, citronová šťáva v prášku, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin C, přírodní citronové aroma

Obsah: 55 g
Cena: 105 Kč

V běžném prodeji od 5. května 2017.

MSA CAPS PLUS

Doplněk stravy, kapsle s extrakty z hub shiitake, maitake, reishi a z plodů palmy acai. Houby patří mezi potraviny, které jsou předmětem intenzivního výzkumu, protože obsahují celou řadu příznivých látek.  

Doporučujeme zařadit do jídelníčku při psychickém i fyzickém vyčerpání, při rekonvalescenci a únavě a pro sportovce (např. vysokohorská turistika).                     

Doporučené dávkování: 1 kapsle nejlépe ráno před jídlem (60 kapslí = 2 měsíční kúra)

Upozornění: V případě zdravotních problémů konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Složení: extrakt z houby shiitake (Lentinula edodes, plodnice), materiál kapslí (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt z houby maitake (Grifola frondosa, plodnice), extrakt z houby reishi (Ganoderma lucidum, plodnice), extrakt z plodů
palmy acai (Eutherpe oleracea, plod), kukuřičný škrob

Obsah: 21 g (60 kapslí)
Cena: 910 Kč

V běžném prodeji od 5. července 2017.