JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Kolekce S úsměvem na cestách

Kolekce S úsměvem na cestách
02. květen 2019

Mezi naše letošní kolekce jsme zařadili i jednu maličkou, respektive její obsah tvoří miniatury osvědčených produktů od JUSTu.

S přicházejícím létem se naše diáře začínají plnit plány na výlety. Sbalit se na kratší cestu nebo i delší pobyt mimo domov je věc, která lidi dělí na dva tábory. První se balí intuitivně, obvykle dost rychle a vcelku úspěšně. Pro druhý typ lidí je typická tvorba scénářů, seznamů, tabulek a také tragikomické představení pro ostatní členy domácnosti. Co by však v žádném ze zavazadel nemělo nikdy chybět, je kosmetika pro ústní hygienu a šetrný mycí gel.

Kolekce S úsměvem na cestách je v prodeji od 5. května 2019 do 30. srpna 2019 (nebo do vyprodání zásob) pod kódem 7158 za příjemných 900 Kč. Je zabalena v praktické taštičce z průhledného plastu, obsahuje prospekt s tipy na balení na cesty a tyto produkty:
• Ústní sprej 20 ml
• Bylinná ústní voda 20 ml
• Zubní pasta s kořenem fialky 30 ml
• Zubní gel s citronovou mátou 30 ml
Deo Intim 50 ml

Do kolekce jsme zařadili produkty určené k péči o ústní dutinu, jelikož zuby jsou jako naše vizitka. Zdravý chrup a svěží dech bezpochyby patří do charakteristiky příjemného společníka, partnera nebo kolegy.

Komfort na cestách nebo při neplánovaném přespání mimo domov je zajištěn díky mycímu gelu Deo Intim, který jsme do kolekce přidali s cílem zajistit pohodu a svěžest.

Chcete-li si tuto šikovnou kolekci pořídit, obraťte se na svého odborného poradce.