JUST přichází z přírody

Kolekce Radost v každém pohybu

Kolekce Radost v každém pohybu
04. srpen 2021

Tato letní kolekce přináší výhodná balení Kostivalového krém-gelu a doplňku stravy OsArTen.

Vnější i vnitřní péče o pohybový aparát je téma, které k aktivnímu létu patří. Krásné počasí láká k výletům, sportu nebo zahradničení všechny věkové kategorie – i proto na hravém prospektu ke kolekci najdete na speciálním jízdním kole více generací. Kolekci jsme pojali jako možný dárek v pevné krabičce s decentní grafikou.

Balení doplňku stravy OsArTen je v této kolekci o 20 % větší (místo 80 kapslí jich tedy obsahuje 96) a chladivý Kostivalový krém-gel v této kolekci nabízíme ve velkém 100ml balení. Tuto dvojici produktů jsme pak doplnili standardním balením Arnikového krém-gelu 60 ml, který je báječný zejména na úlevné masáže a regeneraci.

Kolekce obsahuje:
OsArTen +20 % zdarma
Kostivalový krém-gel 100 ml
Arnikový krém-gel 60 ml
• hravý prospekt
• dárkovou krabičku

Kolekce Radost v každém pohybu je v běžném prodeji od 5. srpna 2021 pod kódem 7221 za cenu 1 600 Kč. Obraťte se na svého odborného poradce.Náš tip – vybíráme z Doplňkového sortimentu: 
Zábal na klouby (loket, koleno, kotník)
Bavlněný Priessnitzův zábal ušitý v Česku má univerzální velikost pro různé typy aplikace na klouby a pružné zapínání na suchý zip. Tato tradiční a velmi osvědčená metoda využívá přirozeného působení tzv. studeného zapařovacího obkladu. Blahodárné účinky jsou výsledkem postupného zužování a roztahování cév v závislosti na počátečním zchlazení a následném zahřívání opečovávané oblasti.

Zábal na klouby není součástí kolekce Radost v každém pohybu, ale vřele jej doporučujeme jako vhodný doplněk k ní. Prohlédněte si níže video s ukázkami, jak se zábal aplikuje. Ptát se a objednávat můžete přímo u svého odborného poradce.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.