JUST přichází z přírody

JUST For Men: Co na to pánové?

JUST For Men: Co na to pánové?
19. duben 2021

Marek (43), Zbyšek (31) i David (36) patří mezi pravidelné uživatele produktů JUST a Nahrin, proto se do testování pánské kosmetiky zapojili rádi. Poskytli jsme jim na vyzkoušení tři produkty z kosmetické řady JUST For Men, která bývá dostupná v naší Mimořádné nabídce, a zeptali se jich na dojmy.

JFM-Group.jpg

JFM Balzám po holení 50 ml
Všichni tři pánové se holí několikrát týdně. Zatímco Zbyšek s Davidem používají klasickou žiletku na mokré holení, Marek kvůli suché pleti s tendencemi ke svědění preferuje holení nasucho elektrickým strojkem. Balzám po holení proto v jejich koupelnách nechybí. „Krásně se vstřebává a malinko chladí,“ říká Zbyšek, který dodává, že se holí většinou večer a zklidňující účinky balzámu vnímá jako dlouhodobé. Marek oceňuje zejména praktické balení s pumpičkou. A David sice uvítal možnost vyzkoušet tento balzám, ale nakonec se rozhodl být věrný Gelu po holení s protěží alpskou, protože mu vyhovuje gelová konzistence (zatímco balzám pánové hodnotí spíše jako krémový), a navíc si velmi oblíbil produkty JUST s obsahem protěže alpské.

JFM Sprchový gel 200 ml
Copak příjemná vůně a celkový dojem, ale balení, to komentovali všichni tři. Bez uzávěru! Člověk gel jednoduše vezme do ruky a použije – žádné šroubování. „Super dávkovač,“ hodnotí Zbyšek a Marek přitakává, že do balení tím pádem ani nenateče voda. Marek oceňuje, že po použití nemá vysušenou pokožku. David, který trpí seboreou ve vlasech a občas i na očních víčkách, přirozeně vyhledává speciální péči. Ne, že by mu tedy JFM Sprchový gel vysloveně nevyhovoval, ale jeho pokožka (po fázi pokus-omyl) miluje tea tree a sůl z mrtvého moře.

JFM Deo roll-on 50 ml
Tento produkt mezi testery získal jednoznačně nejsilnější odezvu. Pánové se shodli na jedinečné vůni, která nemá mezi běžně prodávanými deodoranty obdoby a která vydrží po aplikaci opravdu dlouho. David s přímočarostí sobě vlastní jednoduše dodal, že pro něj osobně je tento produkt ten nejlepší mezi roll-ony od JUSTu, které vyzkoušel. Ve zpětné vazbě od Davida jsme získali i cenný poznatek týkající se praktického použití roll-onu. „U některých kuličkových deo se ta kulička zadrhává, a když deo chvíli nepoužívám, pak musím s balením třepat a protáčet kuličku, dokud se zase nenamočí. To se mi s žádným z JUST deodorantů nikdy nestalo, fungují vždycky, kulička je tam asi správně usazená,“ říká David.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.