JUST přichází z přírody

Jaké jsou vaše cíle?

Jaké jsou vaše cíle?
27. červen 2018

Dlouhé letní dny zalité sluncem dávají prostor k aktivitě. Léto je proto skvělé období k realizaci odkládaných plánů nebo k novým začátkům. Tradiční přístup k osobním cílům založený na novoročních předsevzetích se ne vždy osvědčí, zato slunná část roku je vlídná a stačí jen začít. Kdy jindy bychom se měli začít hýbat než v létě, kdy jsou dny dlouhé, počasí přívětivé a venku se nám jednoduše líbí.

Není malých cílů. Je úplně jedno, jestli se pustíte do dlouhodobé práce na vlastní fyzičce nebo během víkendu vymalujete ratolestem dětský pokojík. Hlavní je být aktivní, stanovit si cíle a jít si za nimi. Zatímco intuitivní povahy si vystačí s pouhou představou, racionálně založené osobnosti si rády sednou k starému dobrému psacímu bloku a vše pečlivě rozvrhnou. Právě zachycení myšlenek ve formě textu často napomáhá tomu, aby cíle nezapadly ve změti každodenního přílivu povinností a rutiny. Cíle by měly lákat, motivovat a zaslouží si své pevné místo v životě. Nenechte své cíle utonout v dnešní uspěchané době. A co je zajímavé, lidé, kteří své plány shrnou na papír, obvykle i lépe spí.

Mít své osobní cíle a plnit je – to je krásný pocit. Nabízí se touha po zasloužené odměně, pocit z dobře vykonané práce nebo pouhá úleva, že je hotovo. A svět se nezboří, pokud vše nezvládnete na první dobrou. Podívejte se třeba na příběh horolezkyně Kláry Kolouchové, která se nedala odradit neúspěchem v roce 2016 a letos se znovu rozhodla zdolat druhou nejvyšší horu světa K2. Vybavena produkty JUST a Nahrin to tentokrát určitě zvládne.

Kláře fandíme, sledujeme její expedici na webu www.klarakolouchova.cz (v těchto dnech je v base campu) a pro Vás jsme připravili Letní soutěž – K2 2018, v rámci níž můžete vyhrát balíček produktů, kterými jsme Kláru letos podpořili, jako například skvělý nápoj Banán protein drink.

A jaké jsou Vaše cíle? Ať už jste se postavili před jakoukoliv výzvu, přejeme Vám mnoho zdaru!

Váš JUST CS

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.