JUST přichází z přírody

Dvanáct podob hýčkání: v paprscích slunce

Dvanáct podob hýčkání: v paprscích slunce
31. květen 2020

Opalování, ochrana pokožky před negativními účinky slunečního záření a horkého počasí, výběr vhodného ochranného faktoru i konzistence kosmetiky pro různé druhy pokožky – to je péče, která rozhodně má svůj smysl.

Mimochodem, už jste viděli naše videa o kosmetice JUST Sun Care? Ochranná kosmetika JUST Sun Care patří do naší sezónní nabídky, neváhejte si přečist podrobnosti o produktech, jejichž složení švýcarský výrobce JUST vloni inovoval.

Je dobré pamatovat na to, že lidské tělo se skládá v průměru z 60 až 70 % z vody. Jakmile voda chybí, je to znát – v krátkodobém měřítku nám to tolik nemyslí a může nás třeba začít bolet hlava, v dlouhodobém horizontu započne pozvolná proměna pleti, začnou se objevovat vrásky a rýhy. Takže se určitě vyplatí dodržovat pitný režim – s ohledem na kondici, věk, roční období i fyzickou zátěž.

My, co jsme nezdědili po svých předcích gen pro krásnou pokožku až do vysokého věku, můžeme pokožce i pleti pomoci používáním vhodné ochranné i pečující kosmetiky a užíváním doplňků stravy. Ty nám – podobně jako čerstvá strava – dodají potřebné antioxidanty, které oddalují předčasné stárnutí pokožky. Doporučit lze zejména kapsle Curcuma Caps nebo sezonní záležitost, kapsle NahroDerm, ale i nápoje Zelený čaj s příchutí manga či Zázvorový nápoj s kurkumou (i studený chutná dobře).

Za zmínku rozhodně stojí také jedna z letošních novinek od Nahrinu – Kapsle s kyselinou hyaluronovou. Kyselina, jejíž název je pro některé lidi zpočátku jazykolam, je přirozenou součástí lidského těla a oplývá schopností vázat na sebe vodu, díky čemuž je pokožka dobře hydratována. Vidíte, a jsme zpátky u té vody...

Edita Svatošová, Marketingové oddělení JUST CS

Další díly tohoto seriálu najdete zde.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.