JUST přichází z přírody

Dvanáct podob hýčkání: svatomartinské wellness

Dvanáct podob hýčkání: svatomartinské wellness
23. říjen 2020

Dovolím si předpokládat, že v listopadu stále ještě bude do jisté míry kladen důraz na aktivity, během nichž se setkává menší počet lidí, který navíc zbytečně necestuje.

Takový předpoklad vidinu wellness pobytu přesouvá z honosných provozů, hotelů a restaurací do mnohem komornějšího prostředí, jímž jsou naše byty, domy, chaty a především koupelny v nich. Ti, kteří – třeba jako můj strýc – měli možnost předělat nevyužívanou dílnu za dvorkem na soukromou saunu, to mají o něco jednodušší.

Wellness ve vlastní vaně
Věřím, že pro vás byl inspirativní předchozí díl tohoto seriálu. Koupelové esence a přísady JUST snadno vykouzlí lázeň s kýženými účinky. Prohlédněte si naši Mimořádnou nabídku.

Wellness v bříšku
Nemáte vanu? Nevadí. Tak pojďme do kuchyně. Přijede Nahrin na bílém koni. Už jste vyzkoušeli náš recept na svatomartinskou husu? I dobré jídlo k wellnessu nepochybně patří. Co na tom, že v podání husy či kachny se jedná o trochu hříšné debužírování. Těžko odolat křupavé kůžičce a výbornému výpeku. A co potom drůbeží biskup, který jedni milují, druzí zatracují a s odporem předávají štítivě na talíř těm prvním. S pomocí Artyčokového hořkého nápoje či Artyčokových tablet všechno vždycky dobře dopadne. A sklenka svatomartinského vína, prvního vína nového ročníku, také jistě neuškodí.

Hezký listopad vám přeje
Edita Svatošová, Marketingové oddělení JUST CS

Další díly tohoto seriálu najdete zde.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.