JUST přichází z přírody

Dvanáct podob hýčkání: smích a sníh

Dvanáct podob hýčkání: smích a sníh
04. únor 2020

Říká se, že neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený člověk. Takže zábavě pod širým nebem nic nebrání, ani mráz a sníh.

Osobně nemám s lyžováním příliš mnoho zkušeností. Ale libuji si v pěších túrách. Ty zimní mám dokonce radši, není vedro. Hodím do batohu termosku se Zázvorovým nápojem s kurkumou, rezervní ponožky a jde se. S přáteli do trasy obvykle přidáme nějakou rozhlednu nebo podobnou zajímavost a celodenní výlet zakončíme dobrým jídlem a pitím.

Zimní péče o pokožku
Jako naprosto logická volba se jeví Lamelloderm krém, který promastí a ochrání jak pleť, tak mrazem vysušenou kůži na rukou. Mně však nejvíce vyhovuje Řeřichový krém pro jeho lehčí konzistenci a obsah ochranného faktoru během slunečných dní. Hutnější texturu má Krém na nohy, ani na ten nedám dopustit, obvykle jej však použiji až večer, když je všechna práce hotova a jdu spát. Mezi bylinnými krémy a gely od JUSTu najdete také klasický Krém na ruce (který nádherně voní po heřmánku), hojivý TEA TREE krém s manukou a rosalinou, pečující Měsíčkový krém nebo Slézový krém, který vyhoví potřebám i té nejcitlivější pokožky.

Když krémy nestačí: Lamelloderm SOS-sérum
Je vynikající na popraskanou kůži na kloubech prstů a kolem záděr na rukou, což ocení zejména lidé, kteří během zimy pracují venku a ne vždycky mohou nosit rukavice.

Pro celou rodinu: Appenzellský bylinný krém
I jedna z letošních novinek, Appenzellský bylinný krém, v chladných měsících prokáže dobrou službu a je vhodný také na rty. Krásně voní a ocení jej celá rodina.

Krásnou zimu vám přeje Edita Svatošová, Marketingové oddělení JUST CS

Další díly tohoto seriálu najdete zde.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.