JUST přichází z přírody

Dva knoflíčky do koupacího pláště

Dva knoflíčky do koupacího pláště
09. listopad 2018

Jistě dobře znáte ten pocit, kdy na konci dlouhého dne nemáte chuť jít ještě ke všemu do koupelny a zbytky svých sil vynaložit na tolik potřebnou večerní péči o pokožku. Co když ale existují produkty, které vás budou vysloveně lákat a promění povinnosti v příjemné rituály? Svěřte se do konejšivé péče knoflíčků, což je lidový název pro jinak dobře známý sléz lesní.

Slézové máslo je dnes již tradiční produkt JUSTu, který doslova předchází jeho pověst. A kdykoliv se toto máslo objeví v kolekci nebo se stane dárkem, v řadách poradců a zákazníků to začne bzučet jako v úlu. Netrpělivě očekávané Slézové máslo je během letošního podzimu opět k mání v rámci Slézové kolekce. Co je na něm tak úžasného? Kromě toho, že decentně voní a krásně se roztírá, citlivě, a přitom účinně pečuje o pokožku. Zejména ti, kteří mají sklony k podrážděné nebo suché pokožce, ocení schopnost tohoto másla navracet pružnost a hydrataci. Sáhnete-li po Slézovém másle ihned po koupeli, účinek je o to lepší. Extrakt ze slézu pokožce prokazuje službu, která je k nezaplacení, zatímco bambucké máslo je garantem řádné hydratace.

Slézová sprchová pěna je oproti máslu stálicí katalogové nabídky JUSTu a kdo poznal její krémovou konzistenci, sotva se vrátí k obyčejnému sprchovému gelu. Pro některé jedince je samotný fakt, že se jedná o pěnu, velmi atraktivní a přináší do každodenní ranní či večerní hygieny zábavu. Na tomto příjemném a velmi jemném produktu pro sprchování je zrádná snad jen jediná věc – tato sprchová pěna snadno vytváří závislost. Je těžké nezamilovat se do tak jemné vůně.

Oba produkty dohromady tvoří sehraný pár, který vaši pokožku ponechá vláčnou a opečovávanou, ani jeden z nich neobsahuje parabeny. Máte-li zájem zrovna o tuto kombinaci másla a pěny, využijte jedinečné možnosti pořídit si Slézovou kolekci za zvýhodněnou cenu. Vaši odborní poradci jsou vám kdykoliv k dispozici.

Zajímá vás sléz jako květina? Vězte, že je stejně účinný jako krásný. Více si o slézu můžete přečíst v našem on-line herbáři.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.