JUST přichází z přírody

25 let s vámi

25 let s vámi
25. červenec 2017

Před 25 lety vzniklo československé zastoupení švýcarské firmy JUST. K odvážnému kroku nabídnout československým zákazníkům přírodní kosmetické produkty se odhodlal pan Lízálek s rodinou. Navázal tak na tradici Ulricha Jüstricha, který ve 30. letech začal vyrábět kartáče na místě otcovy staré fabriky na výrobu výšivek v malém městečku Walzenhausen. Během druhé světové války přeorientoval výrobu na přírodní esenciální oleje, krémy a koupelové soli a podařilo se mu vybudovat firmu, která má zastoupení ve 35 zemích světa.

V České republice má firma JUST desetitisíce spokojených zákazníků, které přivedli k nadšení pro přírodní produkty péče o tělo i zdraví proškolení poradci. Na první školení firmy JUST v listopadu 1991 přišlo jen 5 lidí. A možná právě to hrálo do noty "škarohlídům", kteří zrazovali pana Lízálka od nápadu pustit se do nejistého podniku – založení československého zastoupení do té doby u nás neznámé švýcarské firmy. Na druhý inzerát v tehdejší Annonci ale dorazilo do dnešního hotelu Hilton tolik zájemců, že se historicky první školení na poradce firmy JUST muselo dělat na dvakrát, aby se tam všichni vešli. Bylo jasné, že výrobky firmy, která si zakládá na využívání generacemi ověřených účinků bylin a dlouhodobě osvědčených terapií v rovnováze s nejnovějšími poznatky vědy, budou mít úspěch.

Mezi prvními produkty, které začali v devadesátých letech nabízet poradci československým zákazníkům, byl Olej z 31 léčivých bylin, bylinné koupele, éterické oleje, bylinné krémy a jeden ze stabilně nejoblíbenějších produktů - Eucasol. V roce 1995 přibyly do pestré nabídky produktů přírodní kosmetiky výrobky zdravé výživy a potravinové doplňky firmy Nahrin. O deset let později se obě společnosti spojily v jednu a vznikl JUST CS spol. s r.o. – česká rodinná firma, která spokojeným zákazníkům v České republice nabízí švýcarské produkty vycházející ze znalosti sil přírody a vyrobené nejmodernějšími technologiemi.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které zefektivní procházení tohoto webu.