JUST přichází z přírody
JUST přichází z přírody

Novinky v sortimentu Nahrin

Novinky v sortimentu Nahrin
15. červen 2017

HARMONY CAPS

Doplněk stravy, kapsle s L-tryptofanem, levandulí, meduňkou, hlohem, rozchodnicí, hořčíkem a vitaminy B2, B3 a B6. Kombinace účinných látek pro uklidnění, uvolnění a harmonii. Vhodné pro ženy v menopauze.

Doporučujeme zařadit do jídelníčku:
• při fyzické a psychické zátěži,
• při výkyvech nálad, při špatném spánku.

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně pokud možno při jídle (1–0–2) (60 kapslí = 20 dní)

 Upozornění: Pokud současně užíváte antidepresiva, je třeba užívání produktu vždy konzultovat s lékařem. L-tryptofan může způsobovat malátnost.

Složení: materiál kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), L-tryptofan, oxid hořečnatý, prášek z levandule (Lavandula angustifolia, květy), ovesná mouka (Avena sativa, zrno), kukuřičný škrob, meduňkový extrakt (Melissa officinalis, listy), extrakt z hlohu (Crataegus monogyna, Crataegus laevigata, listy a květy), extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea, kořen), protispékavá látka (oxid křemičitý), niacin (vitamin B3), vitamin B2, vitamin B6

Obsah: 25 g (cca 60 kapslí)
Cena: 610 Kč

V běžném prodeji od 16. června 2017.

ISO-TEA LEMON V SÁČKU

Isotonický iontový nápoj s příjemnou citronovou chutí v praktickém balení pro 1 sportovní lahev. Velmi rychle doplní ztracené minerální látky a energii, např. při fyzické námaze, sportu a nadměrném pocení. Pocení je proces, který probíhá nepřetržitě, nejen při vysoké horečce nebo u sportovců. Oceníte zejména při sportu, turistice, na dovolené. Vhodný je i pro školáky, studenty, pracující a seniory. Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Příprava: Obsah sáčku rozpustíte v 7 dl studené nebo teplé vody.
Složení: cukr (sacharóza), maltodextrin, fruktóza, glukóza, minerální látky (citronan sodný, hydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý, jedlá sůl), extrakt z černého čaje 3,5 %, citronová šťáva v prášku, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin C, přírodní citronové aroma

Obsah: 55 g
Cena: 105 Kč

V běžném prodeji od 5. května 2017.